شایعات و تهمت ها - Translating... - دوتا2باز

Coming Soon new free tournament

شایعات و تهمت ها

3/16/2017 12:30:14 PM

در این اطلاعیه تصمیم گرفتیم تا اتفاقات و شایعاتی که در مسابقات جام خلیج فارس روی داد را شفاف سازی کنیم تا دوستان از حقیقت موضوعات با خبر باشند.
در این مدت افراد زیادی که نمی توانند پیشرفت کسی را ببیند و دست به هر کاری میزنند تا کار های دیگران را هم خراب کنن، تمام تلاش خود را کردند تا مجموعه دوتا2باز و فعالیت های این سایت را زیر سوال ببرند.


در ابتدا متاسفام که این حرف ها را میزنم و وقت برای جواب دادن به حاشیه هایی که آدم های بی ارزش ایجاد میکنند، صرف میکنم.


توضیح اولین حاشیه در مورد حذف تیم SCENARIO میپردازیم.
تعدادی از آقایان زحمت کشیدن کلی فکر کردن و در مورد این موضوع هرطوری که میشد از خودشون داستان ساختند.


اما حقیقت اصلی در مورد حذف تیم SCENARIO :
همانطور که در قوانین مشخص شده است چنانچه بازیکنی در یکی از تیم های شرکت کننده در مسابقات باشد، دیگر حق این را ندارد تا در تیم دیگری در همان مسابقات بازی کند.
اما بر خلاف این قانون بازیکنی با اسم Sc.Arthelais ابتدا در تیم DEAD LETTERS SQUAD حضور داشت و در روزی که تیم SCENARIO بازی داشت در ترکیب این تیم نیز حضور داشت.


در 2 لینک زیر که مربوط به بازی های این دوره از مسابقات می باشد می توانید ترکیب این دو تیم را مشاهده بفرمایید که حضور این بازیکن در دو تیم در یک مسابقات کاملا مشخص می باشد:
تیم DEAD LETTERS SQUAD
تیم SCENARIO


آقایون در حاشیه ها اعلام کردند که این تیم نباید به خاطر یک خلاف که صورت گرفته حذف می شد و فقط همان بازی باخت ثبت می شد برایشان. بله کاملا درست هست این حرف و داور مسابقه هم چیزی جز این اعلام نکرد، اما مشکل از جایی شروع شد که بازیکنان تیم SCENARIO بدون توجه به اخطارهای داور، مسابقات را به مسخره گرفتند و به درخواست های داور توجه نکردند، در لینک زیر چت های بازی را میتوانید مشاهده بفرمایید :
تعدادی از پیام هایی که این موضوع را کاملا مشخص میکند را در دقیقه 14:00 می توانید مشاهده کنید
چت های تیم SCENARIO و توجه نکردن به داور
موضوع دوم در مورد کاهش هزینه ثبت نام جام خلیج فارس.
زحمت کشیدند و اعلام کردند که به دلیل استقبال نکردن تیم ها مجبور شدیم هزینه را کاهش بدهیم و با این روش کلک زدیم و تیم ها را جذب کردیم!!!


اما حقیقت اصلی در مورد کاهش هزینه ثبت نام:
در ابتدا هزینه ثبت نام 150 هزار تومان بود که مبلغ واقعا بالای برای تیم هایی که اسپانسر ندارند و مبتدی هستند بود، بعد از صحبت ها و تلاش های فراوان و آوردن چندین دلیل برای مسوولین جام خلیج فارس توانستیم برای مدتی این هزینه ورودی را به 100 هزار تومان کاهش دهیم تا تیم های مبتدی و دوستانی که سن کمتری دارند بتوانند از عهده این هزینه بر آیند و این به نفع تیم ها بود زیرا 50 هزار تومان کمتر برای ثبت نام پرداخت می کردند.


درست است که این کاهش هزینه موجب استقبال بیشتری شد اما دلیل اصلی استقبال تیم ها تلاش های مجموعه دوتا2باز جهت ثبت نام در این مسابقات بود، یکی از این تلاش ها تماس گرفتن با تمامی بازیکنان دوتا2 بود که به جرات می توانیم ادعا کنیم گروه ما با بیشتر از 1000 نفر تماس گرفتند و در مورد این مسابقات توضیح دادند و به سوالات پاسخ دادند.
موضوع سوم در مورد جایزه های مسابقات جام خلیج فارس :
مجموعه دوتا2باز بیش از 20 دوره مسابقات را در تاریخچه فعالیت خود دارد که جایزه تمامی این مسابقات به تیم ها اهدا شده است.
دوستان باید این موضوع را درک کنند که مجموعه دوتا 2 باز فقط و فقط مسوول اجرایی این مسابقات بوده است، ثبت نام تیم ها و تمامی پرداخت ها در سایت iranpgc.com انجام میشد و ما هیچگونه مسوولیتی در این قبال نداشتیم، این سایت دارای نماد اعتماد می باشد و زیر نظر وزارت ارشاد.
حتی تیم هایی که با واسطه ما با هزینه کمتر در مسابقات ثبت نام میکردند در نهایت هزینه آن ها به این سایت پرداخت می شد. با این وجود ما چندین هفته پیگیر مشکلات در خصوص جوایز بودیم.
تیم هایی که در دریافت جایزه شان مشکل دارند می بایست به این سایت و مسوولین این سایت مراجعه کنند :


مسوول سایت iranpgc.com :
صاحب امتیاز : سیدحسین جعفرکیا
تلفن : 88537492 ( 021 ) - 09123441735
پست الكترونیكی : h.kiaee@gmail.com


مسوول مسابقات:
آقای رضا آج
تلفن : 09128479497


لذا از دوستان خواهش مندیم به مسوولین مربوط مراجعه کنید و بی جهت به کسانی که همه تلاش شان را کردند تا مشکلات حل شود تهمت نزنند.
تیم ها محترم توجه کنید که تحویل جایزه ها فقط در رشته دوتا2 با مشکل مواجه نشده بلکه در تمامی رشته ها این مشکل وجود دارد.


موضوع چهارم در مورد هم زمانی مسابقات جام خلیج فارس و ICG:
مجدد آقایون زحمت کشیدن و داستان نوشتنتد!!!! و بدون هیچ سند و مدرکی ادعا کردند که دوتا2باز در این موضوع دخالت داشته است و مشکل سازی کرده است!


حقیقت اصلی این موضوع:
در روز جمعه تمامی تیم ها در مجموعه مشخص شده جهت بازی در مسابقات جام خلیج فارس حضور یافتند و اعلام شده بود چنانچه تیمی حضور نداشته باشد از مسابقات حذف خواهد شد، در جلسه ای که با حضور تیم ها بود تصمیم بر این شد که بازی ها یک روز به عقب بیافتد تا تیم هایی که در مسابقات ICG شرکت کردند بتوانند در آن مسابقات حضور پیدا کنند و حذف نشوند. اما دو تیم به دلیل مشکلاتی که داشتند از جمله داشتن بلیط پرواز نمی توانستند یک روز صبر کنند لذا تصمیم بر این شد که تیم هایی که امکان داشتن یک باخت را دارند به مسابقات ICG بروند و بطور کامل از دور مسابقات حذف نشوند در این میان یکی از تیم ها که امکان داشتن باخت را نداشت و می بایست در مسابقات جام خلیج فارس حضور داشته باشد ترجیح داد به ICG برود و در مسابقات جام خلیج حذف شود. بر این اساس تعدادی از تیم ها به ICG رفتند و تعدادی در جام خلیج فارس بازی کردند.
اما آخرین موضوعی که می خواهم به آن اشاره کنم در مورد سایت دوتا2پرشین است که این روزها تمامی تلاش شان را کردند که دوتا2باز را زیر سوال ببرند.
این سایت به تازگی ادعا کرده است که مسابقات جام بزرگ خلیج فارس که برگزار شده است جعلی بوده است و مسابقات اصلی جام خلیج فارس را فقط این سایت برگزار می کند.
دوستان توجه کنید مسابقات جام خلیج فارس با تشابه اسمی دارای دو برگزار کننده است. یکی از برگزار کننده ها وزارت ارشاد و بازی های رایانه ای می باشد و دیگری سایت دوتا2پرشین.


اما حقایقی در مورد این ادعا ها:
دوره قبلی مسابقات جام خلیج فارس در سال 93 که از طرف وزارت ارشاد و بنیاد ملی بازی های رایانه ای بود، به مدیران سایت دوتا2پرشین داده شده بود و مسوولین برگزاری آن دوره همین آقایانی بودند که امروز ادعا میکنند مسابقات جام خلیج فارسی که دوتا2باز برگزار کرده جعلی است !
در سال 93 نیز مسوولین مسابقات جام خلیج فارس آقای آج بودند.
بنده واقعا متاسفام برای چنین رفتار زشتی که البته در شان این سایت نیست و اتفاق افتاده است، درست است که زمینه کاری سایت دوتا2باز و دوتا2پرشین یکی است و با هم رقیب هستند اما این نباید باعث چنین رفتاری شود که اگر کاری به مجموعه دیگری سپرده شده آن مجموعه را بخواهیم با دروغ و حاشیه سازی خراب کنیم و زیر سوال ببریم.
در آخر خدمت همه دوستان عرض کنیم تمامی امکاناتی که به سایت اضافه می شود فقط و فقط به خاطر پیشرفت تیم های دوتا 2 می باشد تا بتوانیم در سطح جهانی هم حضور داشته باشیم و البته اشاره ای هم میکنم به امکان جدید "لینک دعوت دوستان" که با زحمت ها و مشورت های زیادی پیاده سازی شده است و بعضی از آقایان از آن به عنوان کلک یاد کردند و ادعا میکنند به ضرر تیم هاست اگر رایگان ثبت نام کنند!!!


در صورت ادامه پیدا کردن شایعات مسابقات حرفه ای سری 7 ممکن است آخرین مسابقات سایت دوتا2باز باشد، زیرا ما نه حقوقی دریافت میکنیم در این ضمینه کاری نه نیازی به این کار داریم که بخواهیم انرژی بگذاریم و هزینه کنیم برای ارایه دادن امکانات جدید و در نهایت چیزی جز تهمت و شایعه نصیبمان نشود.


امیدوارم روزی همه پشت هم باشیم جای خراب کردن هم.

لینک پرسش و پاسخ این موضوع در فروم..

 


HappyMan
<< قبلی بعدی >>