حمایت از تیم های ایرانی در مسابقات دبی - Translating... - دوتا2باز

Coming Soon new free tournament

حمایت از تیم های ایرانی در مسابقات دبی

3/16/2017 12:12:42 PM

با توجه به حضور چهار تیم ایرانی( Fatal Rage.pro و Felmyst و Scenario و Extraordianry-Team) در مسابقات بزرگ دبی تصمیم گرفتیم حمایت جمعی از این تیم ها داشته باشیم تا این عزیزان بدانند همه دوتا۲باز ها از آن ها حمایت میکنند.

این مسابقات با حضور ۲۴ تیم(۴ تیم برتر از هر کشور) از کشور های ایران و لبنان و عربستان و مصر و اردن و امارات متحده عربی در حال برگزاری می باشد.

 

در حال حاضر بهترین راه حمایت از تیم های ایرانی لایک کردن بازی های شان و درج نظر درتیکت می باشد. همانند تصویر زیر که یکی از بازی های تیم های خارجی است  و ملاحظه می کنید تعداد لایک و کامنت بالایی دارد :

 

photo_2015-12-30_01-24-32

 

برای مثال می توانید برروی بازی های زیر نظر بگذارید و لایک کنید. به منظور اینکار کافی است تیکت Dubai E-Sports Championship را از بخش Professional پیدا کنید و بازی های تیم های ایرانی (Fatal Rage.pro و Felmyst و Scenario و Extraordianry-Team) را انتخاب کنید.

سپس در سمت راست بخش Match Discussion بازی ها را لایک کنید و نظرات خود را ثبت کنید. نظراتی همانند IRAN و هرگونه جمله ای که از تیم های ایرانی حمایت کند.

Felmyst Vs Ex-t Game 2

 

Felmyst Vs Ex-t Game 1

 

این تنها کاری است که می توان برای حمایت انجام داد و دوست داریم همیشه در پشت تیم های ایرانی باشیم. پس از این حمایت ناچیز دریغ نکنید.

 

لینک جدول بازی های این مسابقات

 

بازی های آینده این لیگ :

Felmyst Vs E-Lab چهارشنبه ساعت  7:30

 

تنظیم شده از طرف : dota2baz.com - dota2news.ir 

 


HappyMan
<< قبلی بعدی >>